Choinka szkolna 2024
13 stycznia 2024r.  odbyła się choinka noworoczna, która jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń zarówno dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

 Na ten wyjątkowy dzień, tradycyjnie kończący pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynający ferie zimowe, sala gimnastyczna zamieniła się w salę teatralno- balową, pięknie udekorowaną w zimową szatę i kolorowe balony. Licznie zebrani goście mogli podziwiać uroczyste przedstawienie, podczas którego w rolę aktorów wcieliły się dzieci z grup przedszkolnych Skrzaty i Smerfy. Całą uroczystość uświetniały występy wokalne oraz występy taneczne uczniów klas I-III i klas starszych. Swoje umiejętności zaprezentował także zespół Leliczanie. Część artystyczną rozpoczął chór szkolny klas 1-3 piosenką „Bal przebierańców” przygotowaną pod kierunkiem Pani Renaty Skibińskiej. Kolejnym punktem był występ naszych najmłodszych artystów z oddziałów zerowych. Najmłodsi przygotowali
inscenizację „ Zimowa przygoda Bałwanka „ nad prawidłowym przebiegiem występu czuwały Pani Bogumiła Mocka i Pani Żaneta Wiśniewska.
Zespół taneczny klas 1-3  zatańczył Walca z parasolkami pod kierunkiem Pani Wioletty Lewandowskiej. Uczennica klasy VI Zosia Rosłońska
wykonała przepiękną pastorałkę „ Pastorałka od serca do ucha” nad wykonaniem utworu czuwał Pan Sławomir Szałkucki.
 Następnym punktem występów naszych uczniów był taniec „Taniec kwiatów” wykonany przez zespół taneczny uczniów klas 1-3.
W nastrój twórczości ludowej wprowadził nas  Zespół Tańca Ludowego Leliczanie , który przedstawił   „Krakowiaka” i Zabawy ludowe z okolic Sannik  Tańce przygotował instruktor tańca Pan Jerzy Przybyła. Na zakończenie  chór szkolny zaśpiewał  dwa utwory „ Zatańcz i Sto uśmiechów na minutę” pod kierunkiem Pani Renaty Skibińskiej.

Przysłowiową wisienką na torcie okazało się być spotkanie ze Świętym Mikołajem, od którego każdy uczeń otrzymał prezent. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników była zorganizowana dyskoteka, podczas której uczestnicy bawili się w świetle kolorowych stroboskopów, w rytmach różnorodnej muzyki. O walory kulinarne zadbali nasi rodzice. W kawiarence czekały wspaniałe ciasta przygotowane przez naszych rodziców.